! Bezpečnost práce

Našli jsme celkem 2 specialisty

  řadit dle:
  Avatar
  Ing. Olga Buderová BOZP koordinátor, OZO PO HASTEX & HASPR s.r.o. Celá ČR
  Koordinátor BOZP na staveništi, Prevence rizik v oblasti BOZP, Požární specialista OZO PO. Osvědčení ROVS/1319/KOO/2018 BOZP koordinátor - Koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi, osvědčení ROVS/6277/PREV/2019 BOZP k Zajištování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, osvědčení Z-OZO-128/2009 OZO PO - Odborně způsobilá osoba o požární ochraně. Má historie ve společnosti HASTEX & HASPR s.r.o. se datuje od roku 2008 a celkově v PO od roku 1988.
  Avatar
  Brož Lakosilová s.r.o. Celá ČR
  Komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Svou činnost vykonáváme v rámci celé České republiky, nejčastěji však v Praze a Středočeském kraji. Našim cílem je zabezpečovat požadavky kladené na firmy dle příslušného zákona v oblastech BOZP a PO. Našimi klienty jsou firmy, SVJ, bytová družstva, soukromé bytové domy, OSVČ, státní instituce, hotely, školy a zdravotnická zařízení nevyjímaje.

  Pomůžete nám s webem?

  Abychom mohli náš web vylepšovat, používáme soubory cookie. Jsou to drobné textové informace, které jsou nám nápomocné při vyhodnocování a vylepšování webu, zapamatování nastavení a sledování preference uživatelů nebo cílení relevantní reklamy.
  Povolit pouze nezbytné
  Povolit vše