Realitní služby a developeři

Našli jsme celkem 2 specialisty

  řadit dle:
  Avatar
  Adam Růžička Realitní makléř Adam Růžička Reality Pardubický kraj
  Vážení klienti, dovolte mi, abych se Vám krátce představil. Mé jméno je Adam Růžička. Jsem přesvědčený, že pokud má být práce odvedena na nejvyšší úrovni, tak je zapotřebí ji dělat s láskou a hlavně pečlivostí. Takový je můj přístup k profesi realitního makléře a všem mým klientům. Zároveň jsem z rodiny, kde jsem byl od malička veden k poctivosti a „dědím“ řemeslo realitního makléře. Spoluprací se mnou získáte prodej Vaší nemovitosti za maximální možnou cenu, komplexní servis, poutavou prezentaci a zejména mnoho ušetřeného času.
  Avatar
  OTROŠINA Invest s.r.o. Celá ČR
  Společnost OTROŠINA Invest byla založená v roce 2017. Zaměřuje se na prodej a pronájem nemovitostí v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Od roku 2020 se věnuje také prodeji developerských projektů. Zkušenosti s nemovitostmi začali v roce 2010 na Slovensku. Od té doby jsme pomohli stovkám klientů najít nové bydlení. Důležitá je pro nás kvalita, a ne kvantita. Našim cílem jsou spokojení klienti. Budeme rádi, když se mezi ně zařadíte i Vy.

  Pomůžete nám s webem?

  Abychom mohli náš web vylepšovat, používáme soubory cookie. Jsou to drobné textové informace, které jsou nám nápomocné při vyhodnocování a vylepšování webu, zapamatování nastavení a sledování preference uživatelů nebo cílení relevantní reklamy.
  Povolit pouze nezbytné
  Povolit vše