Hledáte konkrétního specialistu?

ne, jsem specialista a hledám poptávky

Vše kompletně pod jednou střechou

Přehled

všech specialistů, kteří se vám můžou hodit. Od řemeslníků přes architekty či měření emisí až třeba po doučování.

Procházet přehled

Poptávky

Nenašli jste specialistu, kterého jste hledali? Nevadí, zadejte si poptávku u nás na webu.

Zadat poptávku

Specialisté

Avatar
Ing. Olga Buderová BOZP koordinátor, OZO PO HASTEX & HASPR s.r.o. Celá ČR
Koordinátor BOZP na staveništi, Prevence rizik v oblasti BOZP, Požární specialista OZO PO. Osvědčení ROVS/1319/KOO/2018 BOZP koordinátor - Koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi, osvědčení ROVS/6277/PREV/2019 BOZP k Zajištování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, osvědčení Z-OZO-128/2009 OZO PO - Odborně způsobilá osoba o požární ochraně. Má historie ve společnosti HASTEX & HASPR s.r.o. se datuje od roku 2008 a celkově v PO od roku 1988.
Avatar
Truhlářství SPALTO s.r.o. Celá ČR
Zakázkové truhlářství SPAL TO (SPÁLenský TOmáš), Chrudim. Kompletní služby v oblasti truhlářství: fasády, kancelářský nábytek, obývací pokoje, pergoly, vestavné skříně, zahradní domky, kuchyně. Služby poskytujeme po celé České republice.
Avatar
Brož Lakosilová s.r.o. Celá ČR
Komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Svou činnost vykonáváme v rámci celé České republiky, nejčastěji však v Praze a Středočeském kraji. Našim cílem je zabezpečovat požadavky kladené na firmy dle příslušného zákona v oblastech BOZP a PO. Našimi klienty jsou firmy, SVJ, bytová družstva, soukromé bytové domy, OSVČ, státní instituce, hotely, školy a zdravotnická zařízení nevyjímaje.
Avatar
EL-VY spol. s r.o. Celá ČR
Výroba, dodávky, montáž, rekonstrukce a servis všech typů výtahů, autovýtahů, zvedacích plošin a dopravníků. Jsme ryze česká firma se stabilním postavením na trhu od roku 1993. Navazujeme na historii a zkušenosti chrudimských strojíren Wiesner a Transporta Chrudim, kvalitní řemeslnou práci tradičních českých výrobků s dodržením vysoké kvality.
Avatar
Adam Růžička Realitní makléř Adam Růžička Reality Pardubický kraj
Vážení klienti, dovolte mi, abych se Vám krátce představil. Mé jméno je Adam Růžička. Jsem přesvědčený, že pokud má být práce odvedena na nejvyšší úrovni, tak je zapotřebí ji dělat s láskou a hlavně pečlivostí. Takový je můj přístup k profesi realitního makléře a všem mým klientům. Zároveň jsem z rodiny, kde jsem byl od malička veden k poctivosti a „dědím“ řemeslo realitního makléře. Spoluprací se mnou získáte prodej Vaší nemovitosti za maximální možnou cenu, komplexní servis, poutavou prezentaci a zejména mnoho ušetřeného času.

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, používáme soubory cookie. Jsou to drobné textové informace, které jsou nám nápomocné při vyhodnocování a vylepšování webu, zapamatování nastavení a sledování preference uživatelů nebo cílení relevantní reklamy.
Povolit pouze nezbytné
Povolit vše